Rost Gigabit Ethernet, hogy USB3.0 Adapter Egyetlen Mód, 1310nm 10km LC Optikai Modul


Új termék

Ft25 706

Ft28 563

-10%



Címkék: Gigabit Ethernet, gigabit ethernet, a gigabit ethernet-adapter, Olcsó gigabit ethernet, Magas Minőségű gigabit ethernet, Kína gigabit ethernet adapter Szállítók.

USB3.0 Gigabit Optikai Csatorna Adapter Egyetlen Mód, 1310nm 10km LC Optikai SFP Modul

Körülbelül Leírás:

Portok: SFP LC* 1 Busz Típus: USB 3.0 Átviteli Sebesség: 1000Mbps Chipset: a RTL8153 Átviteli Távolság: Max 10km Modul Optikai Adó : 1x Single-mode-1310nm Led kijelzők: 1 x Led link/Activity Mód állapota Hálózat Tipus: Gigabit Ethernet-Menedzsment Funkciók: VLAN szűrés Használata: Tablet PC, Laptop, Notebook, Pc, Szerver, Hálózati Szabványok: IEEE 802.1 p, IEEE 802.1 Q, IEEE 802.2, IEEE 802.3 ac, IEEE 802.3 az IEEE 802.3 x IEEE 802.3 z, IEEE 802.3 hirdetési Rendszer Követelmények: Windows 2003,XP,Vista, 2008-32bit, valamint Windows 7/8,2012 Mac OS X v10.3 v10.4. Linux OPERÁCIÓS rendszer

Kapsz:

1 x USB3.0 Gigabit Optikai Ethernet Adapter(Tipp: A dobozban esetben anyag Alumínium)

1 x Single-mode-1310nm Optikai Adó-vevő Modul, Kérjük, ellenőrizze képek a részletekért.

Csomag Súlya 0.15kg (0.33lb.)
Csomag Méret 20cm x 15cm x 4cm (7.87in x 5.91in x 1.57in)
Készülék Típus darab
Interfész Típusa USB3.0
szín Fekete
Wi-Fi-Vel Támogatott Gyakorisága Egyéb
Átviteli Sebesség 1200 mb / s
Típus Vezetékes
Kedves Külső
Modell Száma USB1000F-LX
Adapter Csatlakozó SFP LC*1
Csomag Igen
tanúsítási ROHS
Alkalmazható Hálózat Típus Gigabit Ethernet
Márka Név h1111z
Lan Átviteli Sebesség 1000M Ethernet
Hossza other
Vezeték Nélküli Protokoll 802.11 n
Termék Állapota Raktáron
Alkalmazás Szerver

Írd meg véleményed

Rost Gigabit Ethernet, hogy USB3.0 Adapter Egyetlen Mód, 1310nm 10km LC Optikai Modul

Rost Gigabit Ethernet, hogy USB3.0 Adapter Egyetlen Mód, 1310nm 10km LC Optikai Modul

Kapcsolódó termékek